Blog

11 Mart 2019

Lineer Otomatik Kapı Sistemleri, 25 yıldan fazla bir süredir

Otomatik Giriş Sistemleri, 25 yıldan fazla bir süredir Dudullu, Batı İstanbul ve Kuzey Batı Ümraniye’de en yüksek kalitede satış, servis ve otomatik kapı montajı sağladı.

Bir numaralı hedefimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Depomuz ve tüm teknisyenlerimizin kamyonları, geri aramaları en aza indirgemek için tüm büyük otomatik kapı imalatçıları servis parçaları ile eksiksiz olarak stoklanmıştır.

Günün 24 saati, haftanın 7 günü, yılda 365 gün hizmet verilmektedir. Reeldoor Otomatik Giriş Sistemleri, kapılarınızın güvenli ve verimli çalışmasını sağlamak için Servis Sözleşmeleri de sunar. Dudullu, Ümraniye ve tüm Batı İstanbul bölgesinde kaliteli ürün ve hizmetler için Reeldoor Otomatik Giriş Sistemlerine güvenebilirsiniz.

 

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli Lineer Otomasyon sistemleri ve aksesuarlarının satışını ve kurulumunu sağlıyoruz:

 

    Otomatik Salıncak Kapıları

    Otomatik Kayar Kapılar

    Düşük Enerji Otomatik Kapı Operatörleri

    Otomatik Katlanır Kapılar

    -Manuel YBÜ / CCU Kapıları

    Otomatik Döner Kapılar

    -Manuel Döner Kapılar

    -Manuel Kapılar

    -Sensör Yükseltmeleri

    -Aktivasyon ve Güvenlik Cihazları

    -Gate Operatörleri

    -Hava perdeleri

    -Turnstiles

    -Standalone Kart Okuyucular

    -Kapı donanımı

    -Strip Kapıları

    -İç Teli Bölme Kafesleri

 

 

Otomatik kapılar, kapılar ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi için lütfen Ürünlerimiz ve Servis sayfalarımıza bakın.

Genel
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.