Blog

26 Mart 2019

Reel Door Sürgülü Kapı Sistemleri

Reel Door Sürgülü Kapı Sistemleri

Orijinal tasarımı, basit estetik nitelikleri ve birinci sınıf Alman teknolojisini bir araya getirerek, güvenilir ve güçlü kayar giriş çözümleri oluşturmayı başardık. Lineer Otomasyon, iddiasız girişlerden yoğun trafiğe sahip yerlere, normal veya üçlü camlı kapıları, ortalama büyüklükteki girişleri veya uzun geniş ağır kapıları, normal geçişleri veya kaçış yollarını, ihtiyaçlarınızı karşılayacak sisteme sahiptir.

Mükemmel kalite ve eşsiz tasarım, Reel Door ürünlerinde mükemmel birleşimi sağladı. Bu son derece akıllı modeller de inanılmaz bir güce sahiptir. Dünyaca ünlü Alman teknolojisini kullanan Lineer Otomasyon serisini fazlaca ağırlıkları kolayca kaldırabilecek sağlam ürünler haline getirilmiştir.

Genel
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.