Blog

5 Mart 2019

Reeldoor Standart Sürgülü Kapılar

Sürgülü kapılar, çeşitli stil ve konfigürasyonlar sayesinde tek veya iki bölümlü açıklıklar sunar, güvenli ve kullanımı kolay, basit açılış ve kapanmadan hava geçirmez bir sızdırmazlık sağlamaya kadar her giriş için uygundur.

Alışveriş ortamını davet eden çekici bir fuaye, büyük masa ayarları; Muhteşem, engelsiz bir manzara sergilemek istediğiniz zamanlar var Reeldoor SF500 Tamamen cam sürgülü kapı sistemleri, göze kolay ve son derece işlevsel olan şık ve şık çözümler sunar.
İki değişkende geliyor; şeffaf ve yarı şeffaf; her ikisi de, yüksek sınıf estetiğine olan talebin, esnekliğe duyulan ihtiyacı ağır bastığında, iç veya ikincil girişler için idealdir: Şeffaf anodize alüminyum profiller, süzülen ve sessizce kapanan kesintisiz bir cam kapı kanadı destekler; herhangi bir çerçeve desteği olmadan görünüşte.
Şeffaf Reeldoor SF500 T sadece en üst aluminyum profilden oluşur ve iç uygulamalar için idealdir.Teknik özelliklerinize göre gereksinimlerinize göre uyarlama imkanı sunan birçok isteğe bağlı ekstra ile birlikte çok çeşitli düzenlemelerde sunulur.
Yarı saydam Reeldoor SF500 R, standart olarak sertleştirilmiş camı, üst ve alt profili destekleyecek şekilde kullanır, ek profil, bu düzenlemeyi Besam Transparent’tan daha dış uygulama için daha uygun hale getirir.

Aranjman
Tüm otomatik kayar kapı sistemlerimiz, iki parçalı veya tek kayar kapı sistemi olarak mevcuttur, Lineer Otomasyon kapı sistemleri kapı kanadı, güvenlik cihazları, giriş kontrol seçenekleri ve gerektiğinde yan perdeler ve tavan lambalarıyla birlikte gelir.
Hem şeffaf hem de yarı şeffaf versiyonlar kiriş ve / veya duvara montaj için mevcuttur.

Genel
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.