Son Yazılar

20 Nisan 2019

Reel Door Hijyen kapıları

Hastaneler, sağlık klinikleri ve sağlık merkezleri gibi ortamlar, bu yerlerin hayatımızın kesinlikle önemli bir yönü için kilit bir rol oynadığı için her ayrıntıya büyük özen gösterilmesini gerektirir: sağlığımız. Bu nedenle, Lineer Otomasyon olarak, tüm ihtiyaçları karşılamak için çok çeşitli şık ancak son derece verimli çözümler bulunduğundan emin olduk.

Genel
3 Nisan 2019

Reel Door Swing Kapı Sistemleri

Reel Door Swing Kapı Sistemleri, modern mimarinin konvansiyon ile buluştuğu yerler için mükemmel bir çözümdür. Bu modelin evrenselliği, dahiyane tasarımıyla birlikte inanılmaz elektromekanik yapısının bir sonucudur. Farklı ihtiyaçlarınızı dikkate alan Lineer Otomasyon sistemi, Alman yapımı güçlü bir motorla çalıştırılmak üzere yapılmıştır.

Genel
26 Mart 2019

Reel Door Sürgülü Kapı Sistemleri

Reel Door Sürgülü Kapı Sistemleri Orijinal tasarımı, basit estetik nitelikleri ve birinci sınıf Alman teknolojisini bir araya getirerek, güvenilir ve güçlü kayar giriş çözümleri oluşturmayı başardık. Lineer Otomasyon, iddiasız girişlerden yoğun trafiğe sahip yerlere, normal veya üçlü camlı kapıları, ortalama büyüklükteki girişleri veya uzun geniş ağır kapıları, normal geçişleri veya kaçış yollarını, ihtiyaçlarınızı karşılayacak sisteme […]

Genel
11 Mart 2019

Lineer Otomatik Kapı Sistemleri, 25 yıldan fazla bir süredir

Otomatik Giriş Sistemleri, 25 yıldan fazla bir süredir Dudullu, Batı İstanbul ve Kuzey Batı Ümraniye’de en yüksek kalitede satış, servis ve otomatik kapı montajı sağladı. Bir numaralı hedefimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Depomuz ve tüm teknisyenlerimizin kamyonları, geri aramaları en aza indirgemek için tüm büyük otomatik kapı imalatçıları servis parçaları ile eksiksiz olarak stoklanmıştır. […]

Genel
5 Mart 2019

Reeldoor Standart Sürgülü Kapılar

Sürgülü kapılar, çeşitli stil ve konfigürasyonlar sayesinde tek veya iki bölümlü açıklıklar sunar, güvenli ve kullanımı kolay, basit açılış ve kapanmadan hava geçirmez bir sızdırmazlık sağlamaya kadar her giriş için uygundur. Alışveriş ortamını davet eden çekici bir fuaye, büyük masa ayarları; Muhteşem, engelsiz bir manzara sergilemek istediğiniz zamanlar var Reeldoor SF500 Tamamen cam sürgülü kapı […]

Genel
4 Mart 2019

Lineer Door standart sürgülü kapı

Lineer otomasyon iki parçalı veya Lineer Door tek kayar açıklığa sahip standart kayar kapı en popüler otomatik ve işlevsel kapıdır. Halka açık girişlerde önerilir ve yüksek trafik akışı olan veya kullanıcıların güvenliğinin trafik akışıyla bağlantılı olduğu yerlerde çıkar.

Genel
26 Şubat 2019

Lineer Otomasyon Salıncak kapıları

Manusa’nın döner kapıları, işlevsellik, güvenlik ve tasarım sağlar. Lineer Otomasyon, kişiselleştirilmiş kaplamalar ve renkler, kurulacakları tüm çevre türlerine mükemmel şekilde uyum göstermelerini sağlar.

Genel
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.